Co warto wiedzieć na temat toru Słomczyn

tor Słomczyn

Tory do jazdy sportowymi wyścigowymi samochodami to miejsca cieszące się coraz większą popularnością. Możliwość przejechania się samochodem takiej marki jak na przykład BMW czy Porsche, doświadczenia na własnej skórze adrenaliny i emocji związanych z prowadzeniem tak szybkiego auta, to przeżycie nie do zapomnienia dlatego wielu osób. Gdzie szukać takich doświadczeń? Chociażby na torze Słomczyn.

Tor Słomczyn

tor Słomczyn
Tor Słomczyn leży w dogodnym położeniu blisko Warszawy, dlatego jest destynacją wręcz perfekcyjną dla mieszkańców właśnie centralnej Polski. Tort kilka lat temu przeszedł gruntowny remont, dlatego teraz może poszczycić się naprawdę doskonałą infrastrukturą, dzięki której jazda po torze jest nie tylko przyjemniejsza, ale też dużo bardziej bezpieczna. Tor ma długość około 1,2 km, szerokość zaś 16 m – to zatem naprawdę konkretny kawał trasy, na której można spróbować swoich sił za kierownicą sportowego auta.

Dla kogo jazda po torze Słomczyn

Jakimi samochodami można jeździć po torze Słomczyn? Istnieje możliwość wynajmu aut naprawdę bardzo wielu marek, spośród których te najbardziej popularne to na przykład Ferrari czy Porsche. Wyjątkowe sportowe i drapieżne modele znajdą tutaj miłośnicy Lamborghini, BMW, Subaru czy Nissana. Jednym słowem dla każdego coś dobrego – jazda po torze Słomczyn zapadnie w pamięć na wiele lat, bo to doświadczenie z gatunku tych ekstremalnych, które dają naprawdę mnóstwo satysfakcji i radości.