Gokarty w Rzeszowie

Rzeszów to jedno z miast, które oferuje swoim mieszkańcom wyjątkową ilość różnego rodzaju atrakcji. Jedną z najciekawszych rzeczy, z jakiej możemy skorzystać z mieście jest nowoczesny tor gokartowy. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa, które przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Niezapomniane chwile 

Adrenalina oraz wyjątkowe wspomnienia to tylko jedne z wielu rzeczy, które mogą nam dostarczyć gokarty Rzeszów, jako największa aglomeracja w obrębie województwa podkarpackiego posiada świetnie zorganizowany tor gokartowy. Do dyspozycji gości zostało przeznaczonych kilkanaście wózków gokartowych zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. 

Dużą zaletą toru gokartowego w Rzeszowie jest jego zadaszenie. Ze względu na to, że znaczna część trasy znajduje się w hali nie musimy obawiać się o trudne warunki atmosferyczne. Z tego względu z toru gokartowego korzystać można przez cały rok łącznie z miesiącami zimowymi. Czy jazda na torze gokartowym jest bezpieczna? 

Gokarty dla najmłodszych

Komfortowe i bezpieczne. Takie są oferowane gokarty w Rzeszowie. Dzięki sprzętowi będącemu pod stałym nadzorem profesjonalnej kadry oraz indywidualnej pomocy ze strony pracowników każdy może czuć się na torze w pełni bezpiecznie. W rzeczywistości nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygodę z gokartami rozpoczęły dzieci już powyżej 5 roku życia. 

Do dyspozycji gości rozdysponowane zostały różnego rodzaju gokarty. W przypadku osób najmłodszych nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z gokartów wieloosobowych. W takim przypadku w gokarcie zasiąść może równocześnie dziecko wraz z rodzicem. Dostępne są również inne rodzaje dwuosobowych gokartów, które zadowolą oczekiwania każdego gościa.