Jak podszkolić umiejętności za kółkiem

bmw

Choć zima powoli się kończy, to jazda samochodem, zwłaszcza w większych prędkościach, nadal potrafi być niebezpieczna i zaskakiwać warunkami na drodze. Niekiedy nachodzi nas ochota, by pojeździć trochę szybciej, zwłaszcza po dobrej nawierzchni, szybkim samochodem, ale zaraz w głowie zapalają się lampki ostrzegawcze, że to grozi wypadkiem i niemałym mandatem. A co, gdyby móc bezkarnie poszaleć sportowym samochodem?

BMW na tor wyścigowy

Bardzo ciekawą opcją, pozwalającą „poszaleć” bez obawy o konsekwencje jest wynajem BMW. I to nie jakiegoś malucha jak BMW serii 1 czy limuzyny. Możliwe jest wynajęcie najbardziej usportowionych wersji, oferujących ogromne wrażenia z jazdy, w dodatku napędzanego na tylną oś lub na cztery koła, w zależności od preferencji. Dzięki jeździe po torze możemy rozwijać naprawdę wysokie prędkości, bez obaw o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu, ani o mandaty. Poczujesz się jak profesjonalny kierowca, biorący udział w rajdach samochodowych i to wszystko bez konieczności posiadania licencji rajdowej. Jest to też świetne szkolenie, przygotowujące do jazdy autostradowej, oraz rozszerzające nasze możliwości o np. pokonywanie zakrętów w większych prędkościach.

Jeśli więc chcesz bezkarnie i bezpiecznie poszaleć sportowym autem, a przy okazji poczuć się pewniej za kierownicą, rozważ wynajem BMW (zobacz) na torze przeznaczonym do rajdowej jazdy. Nabyte umiejętności mogą się przydać wcześniej, niż myślisz.