Jazda po torze – spełnienie marzeń każdego mężczyzny

Posiadanie niezwykle szybkiego i zwinnego samochodu sportowego to skryte marzenie każdego mężczyzny. Już od najmłodszych lat wielu z nich marzy o brawurowej przejażdżce wymarzonym sportowym samochodem. Z wiekiem pragnienie to nabiera na sile, więc warto pozwolić sobie z czasem na spełnienie swych marzeń.  

Jazda po torze – niezapomniane wrażenia 

 Najlepszym miejscem do poznania możliwości zarówno wybranego auta, jaki kierowcy jest jazda po wybranym torze samochodowym. Żaden kierowca nie spotka tu bowiem żadnych ograniczeń, w postaci świateł oraz znaków drogowych. Nic zatem dziwnego, że w takim otoczeniu fani szybkiej jazdy samochodowej mogą przeżyć niezapomniane chwile. 

Jazda samochodem po torze przestaje być bowiem zwykłą czynnością, a staje się niesamowitą dawką adrenaliny oraz przygodą która zostanie zapamiętana przez każdego mężczyznę do końca życia. 

Tor wyścigowy Łódź 

Obiekt ten jest położony na terenie gminy Stryków, w niedalekiej  odległości od autostrad A1 oraz A2. Organizowane na torze wyścigowym w Łodzi (zobacz trasę)  liczne wydarzenia zrzeszają nie tylko miłośników szybkich samochodów lecz także początkujących kierowców chcących doszkalać technikę jazdy. 

Na osoby odwiedzające łódzki tor wyścigowy czekają liczne udogodnienia w postaci sal konferencyjnych oraz kawiarni. 

Tor ten posiada długość 1,05 km i  szerokość wahającą w granicach od 8 do 12 metrów. Podczas jednego okrążenia każdy kierowca przejeżdża  przez siedem zakrętów o zróżnicowanym stopniu ostrości.

Ten najmłodszy w naszym kraju tor wyścigowy potrafi zapewnić niezłą zabawę oraz sporą dawkę adrenaliny każdemu fanowi szybkiej jazdy samochodowej.