Kalkulator długoterminowego wynajmu aut BMW

Auta BMW 3, BMW 4 i BMW 5 cieszą się największą popularnością, jeśli chodzi o leasing  Finansowane są również BMW X3 i BMW X5 oraz BMW X6. Specjalny leasing na nowe i używane samochody BMW można uzyskać łatwiej dzięki skorzystaniu z kalkulatora.

Kalkulator leasingu dla nowego i używanego BMW pomaga w ustaleniu kosztów. Jeśli ktoś marzy o nabyciu samochodu marki BMW do swojej firmie to koniecznie powinien zapoznać się z atrakcyjną formą finansowania aut tej marki. Finansowane są tak samo nowe, jak i używane modele aut tej marki. W wielu firmach leasingujących otrzymać można fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie.

Umowę leasingu bankowego w niektórych firmach można podpisać na okres do kilku lat, i bez wkładu własnego. Leasingowane mogą być samochody krajowe lub importowane. Leasing bankowy na samochody BMW to powszechna forma finansowania samochodów marki BMW w firmie. Najczęściej samochody tej marki leasingowane są w formie leasingu operacyjnego lub kredytu leasingowego na używane auta.

Zaawansowany funkcyjnie kalkulator leasingowy pomaga we wstępnej orientacji w możliwych parametrach oferty leasingowej BMW oraz wynajmu długoterminowego BMW. Kalkulator leasingu BMW pozwala na samodzielne obliczenie różnych warianty leasingu dla samochodów BMW wszystkich najnowszych serii. Mogą z tego skorzystać klienci z całego kraju.

Wynajem długoterminowy nowego BMW z możliwością wykupu to produkt finansowy dla klientów zainteresowanych niskim wkładem własnym i użytkowaniem auta nawet do 5 lat. Po okresie leasingu klient może zdecydować, czy chce zwrócić samochód, czy kupić go po ustalonej wartości rezydualnej wynoszącej niekiedy tylko 20% wartości początkowej. Wynajem długoterminowy, oprócz serwisu, może obejmować również koszty naprawy, koszty opon oraz ubezpieczenia. Z najmu skorzystać mogą także firmy.