Letnie opony firmy Hankook

Opony na lato koreańskiej firmy Hankook są doskonałą propozycją opon w cenowej klasie średniej. Te opony ze środkowej półki cenowej posiadają doskonały stosunek jakości do ceny.

Komfort jazdy z Hankook Ventus Prime

Letnie opony Ventus Prime od firmy Hankook wyposażone są w inoowacyjny, asymetryczny bieżnik, który znacznie podnosi komfort akustyczny podczas jazdy, wyciszając odgłos, jaki wydają opony podczas tarcia o podłoże, a także odczuwalnie zmniejszają ich drgania. Dzięki temu, łatwiej jest słuchać w pojeździe muzyki czy rozmawiać, bez monotonnego dźwięku w tle.

Dodatkowo, również dzięki asymetrycznemu bieżnikowi, znacznie zwiększa się przyczepność opon, zapewniając kierowcy bezpieczniejszą jazdę oraz lepsze prowadzenie pojazdu.

Latem, kiedy większość osób podróżuje po kraju lub za granicę samochodem, komfort jazdy oraz jej maksymalne bezpieczeństwo są priorytetem. Przy wzmożonym ruchu ulicznym łatwiej o wypadek, nawet przy dobrych warunkach drogowych.

Oszczędność pieniędzy

Opony Hankook Ventus Prime pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy i to nie tylko ze względu na stosunkowo niską cenę tych opon w porównaniu do ich jakości, ale przede wszystkim dzięki zmniejszonemu tarciu o podłoże. 

Kiedy opona stawia mniejszy opór podłożu – pozwala to na zmniejszoną pracę silnika, a co za tym idzie – niższe wydatki na paliwo, które go zasila.

Dzięki zastosowaniu asymetrycznego bieżnika, opony mniej się zużywają podczas jazdy i wystarczają na dłużej, co również stanowi dużą oszczędność.
Oferta opon dostępna na stronie SklepOpon.pl.