Lubisz szybko – wybierz tor wyścigowy

tor Jastrząb

Każdy fan motoryzacyjny uwielbia zapach benzyny, pustą drogę przed sobą oraz jak najwyższą prędkość. Niestety, wysokie prędkości na publicznych drogach zazwyczaj źle się kończą, dlatego też warto zastanowić się nad wyborem toru wyścigowego.

Dlaczego? Przede wszystkim, tor taki jest wyłączony z normalnego ruchu, co za tym idzie można tam popuścić wodze fantazji i rozwijać jak najwyższe prędkości.

Po drugie – auta, którymi poruszamy się w normalnych warunkach, nie zawsze mają wystarczającą moc do tego typu szaleństw. Przy torach wyścigowych (np. tor jastrząb w okolicach Szydłowca) działają wypożyczalnie aut. Nie są to samochody, które zazwyczaj spotkamy w wypożyczalniach. Na przykładowym torze wyścigowym Jastrząb można przejechać się Ferrari, Lamborghini czy zawsze popularnym Fordem Mustangiem.

tor JastrząbPo trzecie – jazda po torze jastrząb gwarantuje najwyższe emocje i potężny ładunek endorfin wprost do organizmu. Dzięki temu człowiek jeszcze długo po fakcie wizyty na takim torze będzie chodził szczęśliwy. A kto wie, może Tor wyścigowy jastrząb obudzi w takiej osobie prawdziwego kierowcę, który zacznie startować w oficjalnych wyścigach i w przyszłości zostanie kolejnym znanym i lubianym kierowcą? A z drugiej strony – może pokaże że należy jednak wstrzymać się z marzeniami?

Kochając prędkość, emocje związane z autem oraz jego osiągami, wizyta na torze wyścigowym jest jednym z najlepszych wyborów. Pozwoli wywołać pozytywne emocje, zapewni zabawę, a możliwość jazdy nowoczesnymi, sportowymi autami pozwoli poznać jak to jest, gdy się prowadzi tego typu pojazd.