Nokian WR D4 – polecana opona na zimę

opony nokian wr d4 215 60 r16

Zimowa opona premium Nokian WR D4 to propozycja przeznaczona dla każdego kierowcy szukającego sprawdzonego ogumienia na okres zimowy. Uzyskane wyróżnienia są najlepszym potwierdzeniem jej wysokiej jakości!

Nokian WR D4 to opona zimowa stworzona z myślą o samochodach klasy premium, które osiągają wyższe moce. Ich kierowcy poszukują opon zapewniających wysoką jakość prowadzenia w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Ze względu na swoją jakość opony zimowe Nokian WR D4 uzyskały także wielokrotne rekomendacje w różnych testach.

Nokian WR D4 – wyróżnienia w testach opon zimowych

Testy opon, w tym między innymi testy potwierdzają, że opony Nokian WR D4 są polecane lub szczególnie polecane. Stanowi to świadectwo ich wysokiej jakości, co potwierdzają także kierowcy, którzy zdecydowali się na ich zakup.

Opony brały udział między innymi w testach:

• ADAC
• Sportscars
• Autozeitung
• Auto Centre
• GTÜ
• Auto Bild

Przeprowadzone w kontrolowanych warunkach testy sprawdzają, jak opona radzi sobie na różnych nawierzchniach i czy jest ona w stanie zapewnić bezpieczną jazdę. Opinie o oponach Nokian WR D4 idą w parze z ich dobrymi wynikami w testach!

Poznaj jakość opon Nokian WR D4!

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki gumowej, a także odpowiedniemu bieżnikowi i blokowi opony Nokian WR D4 zapewniają bezpieczną jazdę na różnych nawierzchniach – drogach suchych i mokrych.

Osoby chcące zakupić opony Nokian WR D4 opinie na ich temat mogą znaleźć również przez internet. Zobacz na stronie SklepOpon, co sądzą o nich inni kierowcy!