Spełnienie marzeń na torze

przejażdżka ferrari

Możliwość poczucia się jak kierowca rajdowy jest marzeniem niejednego kierowcy. Od niedawna marzenie to można spełnić. W wielu miastach w Polsce możliwe jest wynajęcie samochodu i jazda po torze z maksymalną prędkością.

Ekstremalne przeżycia

Większość kierowców na co dzień porusza się po drogach samochodami osobowymi, ale chętnie spróbowaliby swoich sił w okiełznaniu mocy samochodu wyścigowego. Jazda ferrari lub lamborghini po profesjonalnym torze to z pewnością frajda dla kierowcy, który może mocniej docisnąć pedał gazu i poczuć się jak bohater filmu o ulicznych wyścigach samochodowych, ale też doświadczenie, które pozwala doskonalić technikę jazdy codziennej i tym samym, zapewnić większe bezpieczeństwo na drogach.

przejażdżka ferrariGdzie można jeździć?

Oczywiście szybka przejażdżka ferrari ulicami jest w Polsce niedozwolona, ale w każdym większym mieście działają firmy, które udostępniają profesjonalne tory. Jazda po torze możliwa jest w wypożyczonym samochodzie, a ich wybór zadowoli każdego kierowcę. Śmiałkowie mogą spróbować jazdy za kierownicą, natomiast ci, którzy chcą po prostu poczuć prędkość, mogą zasiąść w fotelu pasażera.

Czy warto spróbować?

Choć jazda ferrari do najtańszych nie należy, to jednak dla wielu osób jest to marzenie, które obecnie można spełnić. Przed przystąpieniem do jazdy nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać, przechodzić badań czy testów. Wystarczy prawo jazdy i umiejętności. Z pewnością jest solidny argument za spróbowaniem swoich sił choć jeden raz.