Tor wyścigowy

Tor wyścigowy w mniemaniu większości osób, są to miejsca spotkań zapaleńców sportów motorowych. W wielu przypadkach mają rację, ponieważ zdecydowanie stanowią oni większość klienteli, ale jak się okazuje przeciętni ludzie, coraz częściej trafiają na tory, na których do niedawna jeździli tylko zapaleńcy.

Nauka jazdy na torze wyścigowym

tor wyścigowy Łódź

Mało kto, zaczynając naukę jazdy, spodziewa się, że odwiedzi wyścigowy tor Łódź jest miastem, które pokazuje, że wcale tak nie musi być. Wiele szkół jazdy zaczyna zabierać swoich kursantów na przynajmniej dwie lub trzy godziny, aby móc opanować pewne techniki prowadzenia samochodu. Spójrzmy prawdzie w oczy. Podczas klasycznego kursu, częściej musimy koncentrować się na znakach drogowych, niż na faktycznym panowaniu nad pojazdem. Egzamin zdamy co prawda z takim podejściem, ale nie oznacza to, że dla siebie lub innych będziemy jeździć bezpiecznie. Na torze możemy zdecydowanie podnieść swoje umiejętności.

Tor dla zabawy

Tor wyścigowy to oczywiście jest też miejsce do zabawy samochodem. Dodatkowo w bezpieczny sposób. Tor w Łodzi oraz innych miastach oferuje możliwość wypożyczenia sportowego samochodu, w celu pojeżdżenia osobom, które takiego auta nie posiadają. Jest to również coraz częstsze miejsce wypadów na wieczory kawalerskie lub urodziny. Jeśli jednak posiadamy sportowe auto zdecydowanie, lepiej jest pojechać na tor, niż uprawiać wariacką jazdę po publicznych drogach.