Wyścigi po torach, a wynajem aut

Trzynaście lat temu do produkcji trafił pierwszy sportowy samochód Audi, który ma centralnie umieszczony silnik. Model tego samochodu wyróżnia również to, że jest to auto zbudowane od podstaw, w przeciwieństwie do jego sportowych odmian S oraz RS. Ponadto zostało ono skonstruowane na bazie już sprawdzonych modeli tej marki.

Kto może spróbować jazdy tym sportowym autem?

– Osoba, którą interesują szybkie auta
– Mężczyzna, który lubi prowadzić sportowe samochody
– Przyjaciel, który nie stroni od ekstremalnych wyczynów

Audi R8 bardzo często opisuje się jako pojazd zbliżony osiągami do Lamborghini, który idealnie sprawdza się w każdej jeździe. Poza tym samochód ten zdobywa swą popularność na całym świecie. Trudno dzisiaj znaleźć osobę, która nie zachwyci się jego sportowym wyglądem. Skórzana tapicerka tego auta oraz tekstylny dach sprawiają, że ten pojazd może zachwycić swoim luksusowym wnętrzem oraz niebywałym komfortem

Profesjonalne wypożyczanie aut sportowych

Firma która świadczy usługi z zakresu wypożyczania sportowych samochodów posiada w swojej ofercie wynajem Audi R8. Jest to piękne auto, które pozwoli każdemu kierowcy dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń, dzięki niesamowitemu przyśpieszeniu. Wynajęcie Audi R8 znakomicie nadaje się jako prezent na przejazdy:

– po torach
– na eventy
– na wesela
– jako prezent dla najbliższych

Niezapomniana jazda po torze

Jazdy super autem realizowane są na torze wyścigowym w zamkniętym oraz ogrodzonym terenie. Idealna nawierzchnia, pełne bezpieczeństwo stwarzają dobre warunki do szybkiej jazdy. Przejażdżki takie najczęściej odbywają się podczas całodniowych imprez, nad którymi czuwają organizatorzy z grupą zawodowców. Każdy z uczestnik ma swoją kolejkę, a przejazd odbywa się indywidualnie. Ponadto nie ma tu ryzyka spowodowania zderzenia z innym autem. Przed każdą jazdą jest krótki instruktaż, podczas którego omawiane są zasady bezpieczeństwa oraz panujące zasady na danym torze. Podczas każdego przejazdu uczestniczy w nim doświadczony kierowca rajdowy.